Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trosicku lepsi notebook za +- 30tisic

Takze uz aj ja riesim otazku aky buk do cca 30tsic Sk (cca 25kc ?).
Chcel by som wifi, tj b/g popripade budem rad ak bude 802.11a, procesor asi najlepsie vychadza Sempron, RAM co najviac (512min, optimum 1024mb), disk... je jedno, grafika najlepsie neintegrovana hocijaka, monitor:pekny :)
Najlepsie resp ako prvy som nasiel Asus B130 http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=789178 8 ktory ma Smepron 3300, 1024Ram, ale GRAFIKA je integrovana a hlavne SiS !

Moze mi niekto z vas odporucit konekretne modely (zo skusenosti) ako HP,IBM (dost drahe a o nicom),Asus... ? Acer nechem, lebo sa na neho nadava :)
dik

mozem ti ponuknut bud
IBM TP R51e, Cel M 380 (1.6GHz), 512MB, 60GB/5400, 15" XGA TFT, ATI Radeon Xpress 200M, Multiburner, Modem, Ethernet, WiFi 11a/b/g, WXP Home za 28990 (s dph)
alebo
HP notebook - nx6125/Sem31+/15XGA/512MBd/40GB/DVD±RW/WLAN/BT/DOS CZ za tu istu cenu
TOSHIBA Satellite L20-183 - Win XP Home CZ
Procesor Intel® Celeron® M procesor 380 (1.60 GHz, 400 MHz FSB, 1 MB 2L cache)
Systém Windows® XP Home
Pamäť 512 MB DDR2, rozširiteľná na 2,048 MB
Disk 60 GB
Mechanika DVD Super Multi
Displej 15”TFT 1024x768 / 200:1
Grafická karta ATI Radeon Xpress M200 až 128MB DDR2RAM
Zvuk Toshiba Bass Enhanced Sound
Siete LAN, modem V.90
Rozhranie 3x USB 2.0, TV-out (S-video), 1xPCMCIA Card Type II
Batéria Lithium-ion, výdrž až 2.49 h
Rozmery 332 x 270 x 28,5 / 36,6 mm
Hmotnosť 2.67 kg
Záruka Plná medzinárodná 2 roky
Extra Toshiba utility, Toshiba ConfigFree, Norton Internet Security 2005

ake presnejsie oznacenia chces? modely hp sa lisia od seba len vybavou a tu som ti vymenoval. modely toshiby detto a typove oznacenie tam predsa mas.
este ti mozem ponuknut nejaky fujitsu-siemens ak chces.
inak ja osobne by som sempron ani celeron nebral a siahol po turione.

ak zoberies nb poslem ti v jednom baliku aj toho ovisa co zhanas;o). btw ako ap ti staci hocijaky realtek nemusis tam pchat zrovna draheho ovisa.
p.s. turion (pentium-m) nie je len o vydrzi ale aj o vykone. ale ak trvas na niecom lacnejsom tak radsej asi sempron ako celeron.
pripadne dalsi typ
AMILO Pro V2030, 15" XGA displej, grafika UniCHrome Pro 3D/2D, až 64 MB, procesor Intel Celeron M 370 (1,5 GHz 1 MB SLC), 2x 256MB DDR2 RAM, DVD+/-RW DL mechanika, 40GB SATA 150 HDD 5.400 ot./min., WLAN, LAN, modem, LI-ION baterie, 4xUSB 2.0, FireWire, klávesnice CZ/SK, 1x CRT, 1x Mikrofonní vstup, 1x konektor pro sluchátka, Windows XP Professional CZ, hmotnost 2,6kg

heh, no dik za ponuku ale PC komponenty budem kupovat uz jednine v kamennom obchode (napr v eshope mam ze do 14 dni mozem vratit ale :-/ ) ...
a cim dalej zhanem nieco lepsie (512 RAM DDR2, asi Celreon 1.6, wifi,HDD 5400ot,grafika min ATi X200 ) ty mmenej nachadzam a sa mi to pletie...
a uz ani nemam chut na neho, kedze to wifi je na <>, pricom som chcel sediet hocikde a surfovat :( pravidelne treba resetovat server.. ach, DSL rulez

wifi je v pohode ja sam mam doma v byte siet a nic neresetujem nic mi nepada. nechapem tvoju averziu k eshopom kedze nb z eshopu je taky isty ako v kamennom obchode. reklamacia prebieha tak isto ako inde a vsetko je to len o ludoch co za tym stoja...ked je chuj v kamennom obchode tak budes nadavat nanho ked v eshope tak nanho...btw vratit mozes tovar do 7 nie do 14 dni.
p.s. atix200 nema vlastnu pamat pokial si dobre pamatam a ked ti zoberie z 512 128 zostane ti 384 co je imho malo...ale kedze si povedal do 30 asi nemas iny vyber.