Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K písničkám se přiřadily špatné informace

Koupil jsem si dnes HTC Sensation XE a po nahrání skladeb jsem koukal, že většina alb (cover artů) se normálně stáhla k příslušným písničkám. Jenže některé písničky, které třeba ani žádný cover nemají, si přivlastnily nějaké ty jiné a zobrazuje se u nich to, co nemá. Na internetu jsem to hledal, ale nějaké řešení jsem vyloženě nenašel, pouze pár odkazů na nějaké PC programy, které to prej přetřídí a nějak to opraví....Určitě jsou tu lidé, kteří Androida mají a určitě se setkali s tímto problémem.

Děkuji
Změna předmětu, původně: Vím, že to sem moc nepatří, ale potřebuju pomoct s Androidem (trochu i s PC).
Změna kategorie, původně: Software (shark.jd) (shark.jd)

chci řešit to, že třeba mam nahrávku nebo nějakou uplně neznámou písničku, která cover nemá....takže bych tam čekal ty dvě zelený notičky, jenže se tam hodí cover z nějaký jiný skladby a je v tom pak bordel.

rada je jednoduchá, vyčisti id tag mp3 souboru ... zní to šíleně, ale když si uvědomíš co je id tag, jakási vizitka na které je napsané co je v mp3 za sklatbu, jaký interpret, jaké album a rok, tak pochopíš že právě podle těchto informací android hledá na internetu cover arty ... a máš i řešení, podívejse jestli jsou id3 tagy vporadku ze tem nejsou nejake nesmysly, a android pak cover urcite najde v pohode.

staci klepnout na mp3 pravym tlacitkem a tusim ze posledni ousko tyhle informace umozni editovat ...