Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyvážení zvuku

Mám menší problém se zvukem na PC. Ve filmech mě zvuk a hudba řvou a naopak řeč není skoro slyšet. Opravím to tak že přejdu do nastavení, je tam 5 sloupců (celková hlasitost, zařízení wave,...) jenže u her je pak postava hluchá na jednu stranu, když posuvník posunu úplně vlevo je hluchá na pravou stranu a naopak. Pokud je posuvník uprostřed je zase hluchá zepředu a snad i za sebou. A stejně jako u filmů nejde slyšet řeč. Hry ve kterých nelze nastavit hlasitost (zvuk, hudba, řeč) jsou nehratelné. Fakt nevím co se mě tam pomršilo. Myslím že nejsu jedinej kdo se s tím setkal, dík za rady!

Ne tím to není. V nastavení reproduktorů mám "stolní stereofonní reproduktory" Před tím než tenhle problém nastal jsem si hrál s nastavením prostředí a zvolil jsem "kamenná chodba" nebo něco podobnyho, ale neuložil jsem to. Boužel ve filmech se začala ozývat ozvěna a nešlo to jen tak vrátit, až se to podařilo nastal výše uvedený problém a s tím si nevím rady. V prostředí mám nastaveny "Žádný", snad to tak bylo i predtím. Jestli máš jiny rady určitě je napiš. PC expert na mě s**e a jinak mám kolem sebe absolutní ňoumi kteří ani neví co je to HDD, nebo grafická karta. Jediná možnost získání rady je zde, jiny poradny nenavštěvuju.

Film, úplně obyčejný(Lidská Zvířata). Repráky taky obyčejný (Genius). Otevřela jsem -Realtek HD sound effect manager (MSI)a tam jsem nastavila repráky do šedivé dírky s názvem - výstup vnějšího zdroje (realtek HD audio output) šedivé kolečko a zvolila jsem 2 ch reproduktor. V zelené dírce mám sluchátka a v růžové mikrofon. Mimo to mám z toho tady NECHTĚNÉ karaoke (když cvrnknu do mikrofonu tak jde zvuk z repráků) a nevím co jsem zase kde blbě zmáčkla...

Teď jsem našla (zvuky a zvuková zařízení-vlastnosti a upřesnila jsem vlastnosti zvuku na stolní stereofonní reproduktory. Jinak tam bylo dál 1) bez reproduktorů 2) stereofonní sluchátka 3) stolní stereofonní reproduktory 4)monofonní reproduktory přenosného počítače 5) stereofonní reproduktory přenosného počítače 6) stereofonní reproduktory vestavěné v monitoru 7) stereofonní stolní reproduktory monitoru 8) stereofonní reproduktory připevněné k monitoru 9) stereofonní reproduktory vestavěné v klávesnici 10) kvadrofonní reproduktory 11) reproduktory surround sound 12) reproduktory surround sound 5.1 13) reproduktory domácího kina 7.1 14) reproduktory 7.1 v rozlehlé konfiguraci. To je vše, ale napadlo mě jestli to nemůže být ve Správce zvuku (realtek hd sound effect manager (MSI)) konkrétně ve směšovači...? ale nevím v jakých polohách by to mělo být nastavené...