Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zajímavý úkaz v knihovně médií u WMP i WinAmp??

Stáhl jsem si mp3 v raru,rozbalil a šoupl do složky.Když to WMP10 i 11 načetl tak skladby jsou dvakrát.Skutečnost je ale 11 souborů mp3 a v knihovně jsou 2x i u WinAmpu!!Jde to nějak přepsat nebo natagovat,aby byli 1x?
PS:jinak ten WMP11 je asi nejlepší co mrkvosoft vykutil!!
Edit:dělá mi to u více interpretů!!Takže mi radíte si kupovat ty předražené originály??:-|
PPS: asi sou všici na pivu...jak už ani Wikan neporadil tak to smázněte!!

To je nejake divne winamp mi vzdy nacitaval adresar spravne (zmazem playlist a kliknem na nacitat adresar a vyberiem - ale ten spravny, nie nejaky nadradeny adresar :-)). Pozri poriadne tie subory totalcommanderom ci su ozaj vsetky typu mp3.
Ak ano potom uz ma napada ze tie subory obsahuju viac ID3 tagov ale to by IMHO nemalo robit taky bordel, skus ak sa da vo winampe zmazat ID3 tag.