Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se zapnutim nb.

Dobry den,potrebuji nutne poradit.
Vcera jsem nainstalovala do notebooku Fujitsu siemens program na webkameru,logitech.Poté jsem pocitac restartovala a od te doby nejde zapnout.Vzdy se objevi jen tabulka,jakym zpusobem ho chci spustit.Jestli běžnym zpusobem,funkcni konfigurace nebo stav nouze a jeste neco.At dam cokoliv,vypada to,ze se zapne ale opet se to vrati na tuhle stranku.A porad dokola.
Prosim o pomoc,notebook neni muj a nerada bych ho vracela nefunkcni.Predem moc dekuju.

ten postup je relativně jednoduchý, ale je třeba vědět co děláš, jinak to rozbiješ úplně. V podstatě nahradíš poškozené registry nějakou aktuálnější zálohou ze složky System Volume Information - na to ale potřebuješ disk buď strčit do jiného PC, nebo nabootovat nějaké recovery CD a provést několik kroků (přidat si práva, zazálohovat staré registry, nahradit je jejich zálohou z výše uvedeného adresáře).

Spíše ti doporučuju se jít přiznat, není to velmi pravděpodobně tvoje vina, ten systém musel být tak jako tak už v dost špatném stavu (nebo jsi s tím provedla ještě něco jiného), protože drivery od Logitechu nejsou zase taková divočina.