Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalační CD

Zdravím, mám v plánu přeinstalovat asi 3 roky starý notebook, ale nemám k němu původní instalační CD. Koupil jsem ho s už nainstalovaným Win Vista. Instalační CD mám vlastní, nijak nezávislé na notesu a předpokládám, že když ho použiju a jako product key zadám ten, co jen nalepen zespod na notebooku, bude vše fungovat bez problémů. Jinými slovy, že k tomu CD se product key neváže, a je možné jej použít na jakýkoliv počítač. Je tento předpoklad správný?

Někteří výrobci notebooků mají od Microsoftu přidělena vlastní seriová čísla a v tom případě to nemusí fungovat.
Radši si ověř jestli nemáš na disku oddíl (může být i skrytý), ze kterého je možné Windows znovu nainstalovat.

Jsou tam dva oddíly a navíc část nazvana konfigurace sběrnice EISA, což samo o sobě oddíl není (předpokládám). Na tom jednom oddílu je jen jedna složka s názvem HDDRecovery a má 4,77 GB. No a na tom druhém oddíle je systém Vista a taky veškerá data.