Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory hrčí

Ahoj, když mám vyplé PC ale zapojeno v elektrice tak mi hrčí jakoby elektrický proud. Pořád sem nevěděl čím to je a pak sem došel na to, že jsou to reproduktory. Nevěděl by někdo jak hrčení odstranit? Asi koupit nové co? Ale není to tím že jsou staré, protože to dělali i když byli nové. Když sem s někým o tom mluvil tak říkali že to nikomu tak nedělá.

Nevěděl by někdo co s tím prosím?

tusim ze pisal ze huci to aj ked su "vypnute" (tipujem ze nejakym vypinacom na nich ?) v tom pripade huci asi len trafo (ktore by sice v pripade mechanickeho vypinaca malo byt odpojene ale mozno to nema mechanicky vypinac z 230V, ale len nejaky elektronicky on/off alebo mechanicky vypinac len na sekundari). //edit jaj on pisal vypnute PC, nie repro, ok to je fuk, stejne by som to nenechaval zapnute viz nizsie :)
Ak to je tento pripad tak by sa dalo dobastlit do toho mechanicky vypinac z 230V (na primari) inac nic. Ja osobne by som odporucal 230V predlzovacku ktora ma samovypinanie ostatnych komponent ked sa vypne PC, nestoji to vela a je to dobre aj na setrenie elektriky a odpajanie aj tlaciarne a monitora a prip. modemu/routeru apod.