Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení dvou DVD v jeden

Zdravím.Poradí někdo software pro vytvoření DVD. Mám na dvou DVD nosičích dva krátké dokumentární filmy a chtěl bych z nich vytvořit jedno kde bych si vytvořil menu s možností volby jednoho či druhého filmu včetně titulků. Něco jako je to u Shrinku (tam je spojím ale neudělám menu) Děkuji za každý nápad.

Takže jsem program TMPGEnc DVD Author vyzkoušel a obě DVD jsem sloučil v jedno i s menu, po spuštění v přehrávači tam ale nejsou žádné titulky. Poradíte prosím ještě někdo kde dělám v tomto programu chybu nebo poradíte jiný soft?