Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde zálohovat operační systém bez cd?

Zrovna nemám po ruce cd a potřebuju nutně zálohovat operační systém,a chci ho obnovit do PŮVODNÍHO STAVU (jen základní funkce,které byly na začátku,jak jsem si koupil pc).Jinak mám Windows 7 a můj notebook je starý asi jeden rok a mám tam asi milion nainstalovaných programů,a různej bordel kterýho se chci zbavit.Nevíte teda jak na to? Díky

Modely tohoto výrobce po instalaci systému při jeho prvním spuštění nabídnou vytvoření recovery médií. Je to jediná možnost, jak zálohovat operační systém. Pozdější vytvoření zálohy již možné není!
Recovery menu je také možné spustit stisknutím ALT+F10 během startu počítače.

ALT+F10 ti nefunguje ?

No, potrebujes spustit instalaciu Win. Najskor potrebujes bootovacie CD\DVD. Original asi nemas, takze si ho musis stiahnut z netu a napalit na CD\DVD alebo na USBcko.

Ak je to notebook, rychlejsia moznost je spustit Obnovu systemu. Skoda, ze si nenapisal aky je to notebook, niekto ti mohol poradit blizsie...
Nech spravis cokolvek, reinstalaciou prides o data na systemovom oddiely.