Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČR: přísnější postih kopií CD

Právě jsem slyšel ve zprávách o zpřísnění zákona; CD a DVD opatřený ochranou proti kopírování už není možný legálně kopírovat a to ani pro vlastní potřebu. Co na to říkáte?

Pavel

Na to, aby mohla k nekomu vtrhnout policie, potrebuje policie prikaz k prohlidce. Ten dostane od soudce. Aby ho dostala, musi si obhajit zavaznost obvineni.
Urcite nebude vyrizovat povoleni k prohlidce kvuli podezreni na 5 zkopirovanych CD

A jeste dodam, musela by navic dokazat, ze jsi to zkopiroval az po dobe, kdy novy zakon vesel v platnost.

šak preto tam tá ochrana asi je nie ? Aby sa to akože nedalo skopírovať. To máš to isté jako s autom: Ked ho máš na parkovisku a máš zablokovanú prevodovku a zamknutú brzdu, tiež si ho nemožeš preniesť do garáže "pre vlastnú ochranu". :-D