Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C5-03 smajlíci

Ahoj, prosím vás nevíte jak dát do Nokie C5-03 smajlíky ? Na internetu jsem četl, že když se mobil zaktualizuje, tak jsou tam smajly..Jenomže mně to žádné aktualizace nenabízí a smajly nemám..Díky

No s tou dvojtečkou to jde jenomže je to zpomalující..Musim dát - hvězdičku, dvojtečku, hvězdičku, pomlčku, hvězdičku, závorku..Hrozně zpomalující..No na netu jsem četl, že když dám - Menu, aplikace, nástroje, aktualizace sw., tak mi to nabídne aktualizaci...Jenomže já tam mam jenom internetová rádia..Nebo připojit k PC a přes OVI SUITE, tam mi to ale hlásí, že mám vše v mobilu aktuální..