Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Mobility Radeon HD 5470

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli je tato grafika dobrá. Jak zjistím jakou má grafika paměť

je přepínatelná a má nejspíše 1GB
a co to znamená že je nesdílená graf paměť?

Děkuji

V kombinaci s AMD TurionII 2,5GHz ve starým nb přes hdmi do tv hraju mafii 2, Dirty, Driver SF a mnoho jiných starších perfektních her. Just Cause 2 moc nejede, což mne mrzí. Jinak koukám, kolik her se dá krásně zahrát a přitom být mobilní s nb za pár tisíc :-)