Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zvuku

Ahoj, když jsem měl PC nový, měl jsem tam takový ovladač zvuku, myslím realtek, který měl pěkné grafické rozhraní, byl tam i jakýsi povrní ekvalizér a takové věci, nyní jsem PC přeinstloval a podařilo se mi najít realtek pouze takový "suchý" ani nemá svoje "okno" je pouze vedle hodin ..
Nevíte kde seženu ten první driver? Díky . zvukovku mám podle everestu

zdarvím všechny, mám problém se zvukem... A potřebuji poradit, mám starší pc a vždy zvuk fungoval. Nyní jsem přehrál win. a nějak se mi nedaří najít ovladač. Pc má integrovanou zvukovku. Nevím zda je potřeba víc info . Když tak pište... Dík moc všem :-)