Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spuštění systému - když hýbu s myší, zasekne se

Ahoj všichni,mám takový malý problém,který mě trápí,ale neomezuje v používání notebooku.
Mám HP Probook 4720s a nainstalovaný Win 7,ultimate.Když po zapnutí notebooku začnu hýbat myší,tak se spouštění zasekne a musím notebook vypnout přes tlačítko a pak zase zapnout a když nezahýbu myší tak v pohodě naběhne.Je to normální,nebo je někde chyba.Vím že když nebudu hýbat myší při spouštění, tak je vše v pořádku,ale jenom chci vědět jestli je to nějaká chyba,nebo ne.
Díky všem za odpověd.
Kotvis

Změna předmětu, původně: Spuštění systému (host)

tam by se měl zavést už windowsí ovladač myši.
- zkontroluj jestli nezůstal o této chybě záznam v prohlížeči událostí - zdroj buď usb nebo název mouseovladače
- ve správci zařízení - myš - se podívej co je za ovladač. měl by tam být snad nějaký základní windowsí - kdyžtak ho změň.