Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezeztrátový grafický formát

Mám několik fotek v JPEG a potřeboval bych je převést do bezztrátového grafiského formátu, ale nevím jaký to je. A nejlépe v jakém programu? Na velikosti výsledného souboru mi nezáleží.

Kazdy format se hodi k necemu jinemu. Pokud jde o fotografie, tak TIFF, BMP
Pokud jde o ostatni, tak bych se ridil konkretnim pripadem (o kterem bohuzel nic nevime)
Vektorovy format je sam o sobe bezztratovy, ale udelat z obycejneho obrazku vektorovy format je hodne ztratova operace a urcite to nebude vypadat jako original. Na prevod se pouzivaji ruzne programy (Corell Trace), ktere prevedou oblasti spojene stejnou barvou na krivky + vypln.
Je to podobne, jako kdyz chces prevadet WAV na MIDI

Jestli mas nejakou webovou grafiku, loga apod. tak ty je nejlepsi ukladat primo ve zdrojovem formatu grafickeho editoru ve kterem vznikly, protoze tam mas zachovany objekty, vrstvy a uúpravuje se to (a prevadi do dalsich formatu) mnohem lepe nez kdyz to ulozis napr. do JPG a pak to chces kuchat zpet do puvodniho formatu