Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED TV - Sony výběr

Ahoj,

sháním LED TV, mám zájem o značku SONY v úhlopříčce 81 cm Full HD bez 3D. Potřeboval bych poradit:

1) proč má tato značka u modelů bez 3D a v úhlopříčce 81 pouze 50 Hz frekvenci, nebude to horší kvalita?
2) jak je to s nahráváním na externí HDD přes USB...funguje na jakýkoliv HDD?

líbí se mě třeba tahle, ale nevím jestli to splňuje?
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=8968 1

předem díky moc....

Já jí ještě nemám připojenou k netu. Za bazmek se mi 2 litry dávat nechce a zrovna nám zateplují dům, tak ani nemám pořádnou anténu na Wi-Fi a jedu na provizorium. Zítra zkusím, jestli to nevezme Zyxel adaptér do USB na Wi-Fi, ale počítám, že to nevezme. Kdyby náhodou ano, zaktualizuji firmware, vyzkouším a dám vědět.

Neni to o designu. A ani o parametroch. Samsung ma slusne veci ale sony je historicky v (konzumnom) audio-video spicka a snazi sa napr. aj v tychto tenkych TV urobit slusny basovy zvuk co je velmi tazke dosiahnut, napr. ten moj sharp ked som kupil minuly rok a pocul jeho zvuk tak som sa skoro dogrcal a chcel som tam zapojit externe repro, sony ma udajne o X levelov slusnejsi zvuk (tvrdia ludia ktori to porovnavali osobne). To neni v ziiadnych parametroch. Alebo spracovanie digitalneho obrazu je VELMI komplikovana zalezitost a v tom su velke rozdiely u roznych vyrobcov vo vyslednej kvalite alebo zrnitosti a plynulosti obrazu apod. Take veci nie su v ziadnych parametroch.
Samsung je tiez slusny, ma tusim aj velmi dobre S-IPS panely (otazka ale ci ich vobec dava do TV alebo len do monitorov), ale ked ide o audio-video tak sony je podla mna garancia obrazu a zvuku a o to konzumneho audio-video ide. A nie o nejake parametre alebo Hz.
Ked chces samsung tak si pozri aj samsungy, mne je to jedno.