Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s obnovenim systemu

Chcem sa opytať mam Win XP Home edition a pri spustení nastroja obnovy systemu mi napíše:Nástroj obnovení systému nemôže zaistiť ochranu PC.Reštartujte PC a znovu spuste nástroj obnovení systemu.Samozrejme som win resetoval aj niekolko krat a nepomohlo a som aj prihlasený ako admin.Ďakujem za rady

ja som aj tu prvu polovicu prispevku nepisal pre Janosika, ale pre teba

Skontroluj ze je spustena sluzba obnovy systemu (sluzby su v pravy klik na tentopocitac - spravovat).

Ak je sluzba zakazana tak pravy klik a zmenit na Automaticky.
Najlepsie ale urobis ked najprv v nudzovom rezime prescanujes PC pomocou superantispyware.

No superantispyware som daval,ale len priamo vo win nie v nudzovom je v tom rozdiel?A ak dam System restore Service a dam spustiť aj Automaticky,alebo ručne napíše mi toto:V počítači Local Computer nelze spustiť službu,Chyba 5_Pristup byl odopren

v tom pripade bud nie si admin alebo to je tak zavirene ze az. Ano je to rozdiel ked to skusis v nudzaku, v nudzaku mozno ten vir nebezi.
P.S. skus sa aj prihlasit pod uctom s menom administrator, heslo sa zadavalo pri instalacii zvycajne to ludia nechavaju prazdne. Ked mas XP home tak treba start-odhlasit a potom dvakrat ctrl-alt-del alebo tak nejak a potom sa da zadat ze uzivatel administrator

potom asi len reinstall. Dalo by sa to mozno rucne v registry priradit si prava, ale ja neviem co ti tam bezia za viry takze reinstall je omnoho lepsi.

Nemenil si predtym nieco rucne v registry ze by si tam nieco dodrbal? Alebo preco chces robit tu obnovu? Odkedy su problemy a jake problemy su s PC?

Inac tuto to uz riesili a asi aj vyriesili
http://www.zive.cz/poradna/obnovenie-systemu/sc-20 -cq-463011/default.aspx?consultanswers=1 (vzhaldom na datum by som povedal ze ste obaja chytili stejny vir :D)
esta ma napada skontrolovat opravnenia zlozky C:\system volume information, ale to v Home verzii sa robi extremne blbo (tusim ze v nudzaku pod adminom by to ist malo pravy klik - zabezpecenie a prirad systemu a preistotu aj EVERYONE plne prava)

pravy klik na C:\system volume information a v menu ktore sa zobrazi budes mat polozku zabezpecenie. Alebo polozku vlastnosti a tam potom kartu zabezpecenie. Normalne to u XP Home neni ale v nudzaku pod adminom by to malo byt.

P.S. mozno bude predtym treba v tentopocitac - menu - vlastnosti priecinka - u nastaveni odskrtnut zjednodusene zdielanie, aby si tam potom v pravom kliku mal to zabezpecenie.