Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace w7

Ahoj nedávno jsem byl po pádu nucen přeinstalovat systém, ovladače už mám nahrané, nějaké důležřité programy taky, ale nevím jak aktualizovat systém na "maximum" pořád (cca 2 dny) se mi po každém vypnutí instalují aktualizace, nejde to udělat nějak tak, aby se mi stáhly všechny třeba přez noc, že bych u toho nemusel být?
Rád mám pc aktualizovaný

buď si jej zaaktualizuješ sám (nabídka start->všechny programy->aktualizace->vyhledat) a nebo si nastavíš automatické aktualizace (nabídka start->všechny programy->aktualizace->změnit nastavení automatických aktualizací)

tato možnost se liší u verzí windows (XP to mají jinak než Vista a 7ičky)