Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prohlížeč obrázků pro starší paní

Ave. Jistě jste zjistili, že navazuju na vlákno o foťáku pro maminu. Doporučíte user friendly browser pro tisíciletou tetičku? Žádná editace, pouze prohlížení. Fotky do NTB budu sáčkovat (prozatím) osobně. Představuju si nějaký klikací foto archív, v němž se stařenka neztratí. Pro představu: Irfan je příliš sofistikovaný. Dík za každou potenciálně schůdnou radu...

Třeba nastavení prezentací. Představ si sejšn stoletých tetek :-D - chcu ukázat fotky, ťuknu na adresář, zvolím prezentaci, nic víc neřeším. Možná něco dělám blbě, ale slideshow se mi vůbec nepovedlo spustit. A kouše se to - po ukončení zůstává v trayi aktivní list, ač je aplikace ukončena. To tetce dát nemůžu.

Ten co je nativne ve win 7 je uplne v pohode dostatecnej a totalne blbuvzdornej, myslim, zenic jednodussiho nenajdes. FSWiever je taky jednoduchej, pouziva ho moje matka bez problemu. Ale ma dost moznosti nastaveni, tak je lepsi jim rict, at do toho nehrabou. U dedy jsme nechali ten z W7 a je spokojenej jak zelva. Nema to skoro zadnou fci a ani nastaveni. Da se k nemu stahnout pak nejaky "upgrade" a i ten je uplne blbuvzdorny. Aha, ted vidim, ze to mas na XP.

Ten nativni ve Win 7 neumi otocit obrazky podle informace v EXIF a kdyz to udelas rucne, tak to prepisuje bez ptani soubor.