Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak ziskat status radce?

Jakym zpusobem je tato hodnost pridelovana, pripadne jake podminky musi uchazec splnit ;-). Jo, a kam se mohou psat zadanky ]:)

Koukam, ze toto vlakno, ac nebylo zakladane v pokecu, velmi rychle dosahlo ohromneho poctu zobrazeni :-)

A pritom jsem se jenom hlupe zeptal, ze by mi bylo fajn mezi radci.