Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epson sx125 - problém s instalací ovladače

Ahoj rád bych se poradil už si nevím rady.když jsem insaloval ovladač na tiskárnu epson sx125 tak se nainstalovali t je v poho.ale jakmile jsem připojil tiskárnu objevil se průvodce nově rozpoznaným hardwerem který mě řesměroval do programu files kde jsou ovladače uloženy a až na ně kliknu mám dát otevřit tím by se to mělo instalovat jenomže když jsem v tým pruvodci klikl na tu složku kde jsou ty ovladače bya prázdná takže není z čeho instalovat i když tam normálně jsou.potřebuji pOoradit jak teda jinak instalovat Děkuji za odpověď

Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)
Změna předmětu, původně: Epson sx125 (host)

Pri instalacii len stlacas Enter, alebo aj citas?

Co je napisane na obrazku "gggg.jpg"?
Nie nahodou "Je pozadovan soubor usbscan.sys z disku Disk CD aktualizace Service Pack 3 ..."?
To ale znamena "z disku Disk CD aktualizace Service Pack 3" a nie z ovladaca tlaciarne (tiskarne).
Daj si na systemovom disku vyhladat subor "usbscan.sys". Ked si SP3 instaloval dodatocne, tak ho mas v zlozke: C:\WINDOWS\ServicePackFiles\I386\

"nevím co pořád po mě ten počítač chce"
Mas to napisane na obrazku "gggg.jpg", aj som ti to z obrazku opisal.
Pocitac od teba chce: Disk CD Service Pack 3 (potrebuje skopirovat soubor usbscan.sys)

Instalujes multifunkčné zariadenie Epson Stylus SX125, na to potrebujes:

ovladace od firmy Epson (asi mas),

ale zaroven potrebujes rozsirit operacny system Windows o funkciu "Skenovanie" a preto chce vlozit pozadovane CD (nie od firmy Epson, ale od Microsoftu), aby system vedel s SX125 pracovat.