Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit hra-Grafika,Ovladače?

Sláva - ja žasnem, Ty si to našiel !:puff:
Lepšie bude, keď zvolíš Select OS - vyberieš XP, teda tu: www.msi.com
Inštaluj ich rad radom (sú 4) tak, ako sú zobrazené na stránke, čiže ako prvý chipset.;-)

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny