Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spomalené prehliadanie internetu

Zdravím !

Dnes mi prišiel nový monitor LG FLATRON E2441. Všetko je ok až na to, že keď chodím na internete po stránkach je to strašne spomalené ... napr. dám vyhladať do google nejaký obrázok a krúti sa to tam asi minútu kým načíta obrázky. Je nejaké riešenie? Pretým mi to nerobilo a mal som podobný monitor, tiež 24 palcový.

Rozlíšenie 1920x1080, win xp 32-bit, ak je to podstatné :-).

ďakujem.

neinstaloval jsi dohromady s monitorem nějakou blbost z přiloženého cd?

musíš:
- odspywarovat,
- zakázat nevyžádané doplňky ve tvém prohlížeči,
- pro jistotu si projdi i log z hijackthis že v něm není nic podezřelého,
- tam nebo v msconfig.exe taky vidíš co nežádoucího se ti spouští po startu,
- zkontroluj nastavení sítě že dává smysl ("ipconfig -all").

som laik

někoho si k tomu pozvi.

z priloženého cd som nainštaloval len driver pre DVI a D SUB toť vše.

v prehliadači som tam pár blbostí dal preč, v mscofing som pozrel, čo sa spúšta pri štarte ... povolené je všetko - viacerím veciam nerozumiem, čo to tam je, ale pochopil som aspoň - updater a googleupdater to som vypol. nastavenie siete je ok a na to ostatné si radšej zavolám suseda :-D

takže zatiaľ ďakujem.