Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software na normalizaci mp3

Ahoj,

znáte nějaký free soft, který umí hromadně srovnat hlasitost několika mp3? Mám jich třeba 10 a každá je nahraná na jinou hlasitost. Ručně např. v audacity toho moc nedosáhnu, páč to prostě nedokážu po jednom zvukově porovnat s těmi ostatními.

Díky za tipy

Pre WinAmp a mozno aj ine prehravace existuje modul, ktory ti uroven hlasitosti automaticky zrovna. Vyhoda takehoto riesenia je v tom, ze si neznicis celu fonoteku, ked to urobis na niekolkych tisicoch nahravok "hromadne" bez posluchu kazdej jednej separatne. Na celych albumoch, zvlast vaznej hudby (ale aj podaktorej rockovej) by som nic nezrovnaval. Tam maju byt aj tiche aj hlasite pasaze.