Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příliš moc zavirované PC.

Ahoj

Poslední dobou se PC chová dost divně.Internet mi kolikrát(aniž by se odpojil)vypoví službu,aplikace při startu nefungují(musím použít exefix),několikrát za den mi pc při spuštění aplikace hlásí chybu tento program nelze spustit v režimu Win32.Avast mi objevil jakousi Neshtu A kterou označil za nebezpečnou.Tak jsem ji dal smazat.Už jsem si myslel že mám vyhráno ale pak při zapnutí zase ta samá situace.V oboru mazání virů jsem laik a tak jsem použil Google.A hned mi vyskočilo tisíc stránek jak se toho viru zbavit.Takže nejdřív jsem zkusil manuální cestu.Svchost.com a podobné mrchy jsem smazal v registrech nic nebylo.Nepomohlo to.Pak jsem zkusil ty jejich programy ty ho sice našli a chtěli ho odstranit ale leda v případě že bych si koupil plnou verzi.Už jsem z toho zoufalý.Nemohli byste mi poradit jak se té havěti zbavit.?ak říkam registry čistý.A myslíte že by šlo abych kvůli tomu musel přeinstalovávat windowsy?

Windows Xp HOME Edition

Antivir Avast Home

Ještě k tomu textu

A hned mi vyskočilo tisíc stránek jak se toho viru zbavit.

Tak na to VELKEJ POZOR, páč si taky můžeš nainstalovat místo antiviru VIR! Zejména když ti to chce odinstalovat předmětnou breberku "po zaplacení". Stačí kliknout a je vymalováno...
Tak co, kliknul jsi nebo jsi nekliknul?! :-D