Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP Kamera cez AP routre

Caute,

Potrebujem poradit, chcem si na garaz namontovat IP kameru ale nieje mozne sa tam dostat kablom, cize chcem kupit dva AP routre ktore spojím cez wifi v garazi bude jeden AP router do ktoreho bude pichnuta aj ip kamera a druhy AP router bude v kancelarii s ktoreho pojde kabel do mojho normalneho routra .
Je to takto systemovo mozne ako to planujem? A ci tie AP routre som vybral dobre a budu stacit na prenos? Vzdialenost je cca 10m od garaze k oknu na kancelarii

obrazok
graf.jpg

Pokial to rozmyslas ako zabezpecenie proti kradezi tak wifi nieco (kamera) sa da vyblokovat z celkom slusnej dialky napr. aj 100m. Z toho bude asi patrne, ze wifi kamery sa na strazenie objektov nehodia. No a nasledny prenos cez wifi tiez asi nieje to co by malo byt z hladiska ochrany objektu.