Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IBM a instalace WiFi

Dobry den, chtel bych poprosit o radu s instalaci ovladacu na notebook IBM T43 (1871) preinstaloval jsem system (WIN XP HOME SP3) a prvni co tak jsem nainstaloval chipset, grafiku, zvuk, sitovku (internet pres RJ45 normalne jede) ale nejde mi nainstalovat ovladac wifi.. zkousel jsem uz snad vsechny ovladace pro ruzne typy wifin v ntb t43 ale proste ta wifi se chova jako zarizeni na ktery snad ovladac nikdy nebyl vytvoren.. ve spravci porad jen vidim otaznicek a sitovy adapter a proste nejsem schopny ho tam nainstalovat... vratil sem se i ke starsim ovladacum z kterych sem instalovaval driv, ale i tak jsem mel pocit ze slo spis o nahodu.. diky za vsechny rady
jinak s wifi by nemelo nic byt, do posledni chvile byla funkcni ale nejsem si jisty zda spravne instaluju VSECHNY ovladace 3-[

a z http://support.lenovo.com/en_US/downloads/default. page? si k svojmu notebooku nainstaluj aj zo sekcie Utility nejaku Hotkey utiltiu a driver ktore su pre XP, nech mas istotu ze ta vec je zapnuta. A pod wireless je toho viac, treba skusit vsetky ktore v nazve obsahuju pismena "XP":
Intel PRO 2200bg and 2915abg Mini PCI adapter wireless software for Windows 2000, XP - ThinkPad R5*, T4*, X31, X32, X4*, Z60m

Intel Wireless LAN (11abgn, abg, bg) for Windows XP, 2000 - ThinkPad

Wireless LAN ThinkPad (11bg, 11abg, 11abgn) for Windows XP, 2000 - ThinkPad

diky vsem za rady, zkousel jsem a hledal jsem podle DEV_ID VEN_ID a zjistil sem ze xp mi to "hlasily" jako jinou wifi... DEV a VEN bylo jisty a uz to funguje, jinak docela by me zajimala ta aplikace na doinstalovani ovladacu, nevim jestli jste nemyslel system update ale stim jsem jen updateoval thinkvantage utility ale ne samotne ovladace, nevim jestli to jde nejspis to jen neumim, jinak to hlavni, ze mi nesla wifi uz je teda vyreseno ;-)

taky si rikam :D visty sem rovnou preskocil a 7.. no... sou pekny.. :D pruhledny okna.. ALE... :D vratil sem se k XP a pomohl si nLITEm a sem spokojenej mam tak upraveny aji XP na stolnaku a rekl bych ze celkova rychlost, spolehlivost narocnost, atd no proste je to jako jinej system :D naka aktovka, vzdaleny registry, stary oovladace, otravnej hledaci cokl (ve skutecnosti mam psy rad ;) :D) atd. atd. atd.. to je mi tam stejne na nic :D