Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno instalace tiskárny

dobrý den mám tiskárnu epson sx125 a když spustím epson scan a dám skenovat napíše mi to že skener se zahřívá po desetiu minutach nic a najednou vyskočí dialogove okno že se skenerem nelze komunikovat mám zkontrolavt zda je zapnutý nebo zda je správně zapojen jenomže já nevím jak ho zapnout na té tiskárně to tlačítko prosím poradte co s tím
Pokračuj v původním dotazu, viz dole. (karel)

Stále nemáš dokončenou instalaci tiskárny a pokud ti chybí soubor "usbscan.sys", zkopíruj si ho do i386.
Nechápu ale, jak ti tam odtud mohl zmizet, páč já ho tam mám od instalace systému v roce 2003 a navíc mám jen WinXP-SP1, takže by tam opravdu měl být odjakživa. :-)
Až ho tam budeš mít, odinstaluj tu tiskárnu, restartuj systém a proveď novou instalaci podle návodu a průvodce instalací tiskárny.
PS. Obvykle se hardware připojuje až po instalaci ovladačů a/nebo na výzvu!
Good šlak! :x: