Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem animovaný film

Hledám program, skrz který by šla tvořit 2D plošková animace. Myslím to tak, že bych si nakreslil na papír objekt, dále jej naskenoval a v pc ho mohl rozpohybovat. Nevíte o něčem? Může to být i placený program. děkuji

Pěkný článek, jak to udělat v GIMPu tu máme od Joan
http://pc.poradna.net/a/view/717788-gimp-sestav-si -animaci-z-vlastnich-obrazku
jen tam dáš místo pejska ty své obrázky. Na převod gif do avi je toho tuna, třeba ImageToAVI
imagetoavi.html

Možná ale chceš něco, že nakreslíš jednoho panďuláka, zadáš příkaz "panďulák jde", vygeneruje se dalších 50 obrázků...
To asi umí jen PhotomontVoice.