Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WI-FI signál je najednou velmi slabý

Zdravím,

mám problém se signálem wi-fi. Ještě nedávno jsem neměl žádný problém. Ať jsem kdekoliv signál na wi-fi nedokážu chytit. Jedině když jsem přímo u antény a to mám ještě k tomu jenom 3 čárky. Není něco jak signál zesílit? Děkuji

Změna předmětu, původně: WI-FI signál (host)

Air Live WL-1120AP: velmi staré ap (není to modem). může mu odcházet napájecí adaptér - krám sice "funguje" ale první to odnese wifi vysílání.
můžeš zkusit jiný zdroj (stejné napětí, polarita). nebo si rovnou pořiď wifi-n router (wr741nd a lepší).

vypíšeš si v příkazovém řádky nastavení sítě: ipconfig -all
z popisu předpokládám, že internet ti přichází po drátu, a kvůli notebooku je tam to ap. kabel od providera strčíš do wan zásuvky routeru, notebook prozatím připojíš druhým kablíkem k lan routeru (máš automatické získání ip adresy). nastavíš si: wan stranu (podle bývalého výpisu ipconfig -all) a wifi (název ssid, šifrování a wpa-key).