Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po inzerování v Avízu nabídky ze zahraničí.Podraz?

Jelikož jsem dostal k narozeninám dva teblety, jeden jsem nabídl v Avízu k prodeji.Ozvali se mi tito zájemci
Dirk Haverslags haverslags033@live.com
Dobrý den,
Já jsem Dirk. Mám zájem o notebook. Máte ještě k prodeji?. Doufám, že slyším od vás brzy zpět.
jenny bright <brightjenny001@gmail.com>
is the item still available for sale..?if yes how much..?
Ví někdo co je to za podraz?

Jenny Bright mám "prověřenou" z doslechu. Chtěla koupit motorku přes 100 000Kč, potom začala, že nemá zrovna peníze a potřebuje nutně 50 000 pro manžela do Nigérie, že prý nemá ani na jídlo. Ten (domyslete si) se samozřejmě nechal ukecat. Motorku jí neprodal, peníze už rok neviděl a předpokládám, že nikdy neuvidí.