Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VPU recover

Zdravim vsetkych,
Chcel by som sa opytat na jeden problem ohladom grafiky. Kupil som si novu grafiku ATi Radeon HD 3450 na AGP slot. Ked mam nainstalovany windows XP tak vsetko ide v poriadku len dovtedy ked nespustim hocijaku hru. Vzdy po spusteny hry po nejakych par sekund obrazovka aj cely PC zamrzne. Ale ako nahle vypnem v driveroch VPU recover tak vsetko ide normalne. A problem je, ze ja mam original windows 7 a som si ho oblubil a tam to robi uplne to iste a v driveroch na sedmicke neni moznost vypnut v VPU recover. Tak mi resetuje graficky chip a vyhodi vzdy bluescreen. Kupil som aj novy zdroj ale nepomaha. Kable do grafickej su vsetky zapojene ako maju. Tieto chyby som cital ze mala vacsina ludi pri tychto ATIckach ale nikde som nevycital ako to vyriesit. Aj updaty driverov som odskusal. Dakujem za odpovede.

na sedmicke neni moznost vypnut v VPU recover

Prostředí CCC je stejné na XP i na W7. Není důvod, proč by tam disablování VPUR nebylo. K tvému problému: potíže zřejmě dělá PCIE/AGP most na kartě. Viděl jsem už ve svém téměř třistatisíc let dlouhém životě různá nekompatibilní zařízení, tohle ale všemu nasadí korunu. Zkus jiný ovladač (nemusí být nutně nejnovější) desky (hlavně AGP_Gart) a grafiky (s patchem pro AGP most), mnoho šancí ti ale nedávám.