Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freedos - nainstalovat XP

Ahoj všem,
mám malinký problém. Koupil sem si PC Lenovo. Když ho zapnu vyskočí na ěm Freedos. Mám instalační CD win XP, a chtěl bych je tam nainstalovat. Ale bohužele nevím jak. U starších PC sem si najel přes klávesu DEL do Biosu, zvolil sem bootovací jednotky a frčelo.
Tady dostávám na výběr klávesy F5 / F8. A nic to nedělá.

Nevim co s tím.

Pls pomožte.

Díky moc

Na e-maily se tady neodpovídá, tohle je veřejná poradna. Odpovědi hledej tady. Uveřejněnou e-mailovou adresu jsem smazal, chráním tě tak před spamem (L-Core)

1. Dávat XPčka na nové počítače je nerozum
2. Ta XP, i kdybys je tam nainstaloval, nebudou legální.
3. Proč sis koupil počítač s freedosem, když tam chceš instalovat windows?

Dell - XPS, Dimension, Inspiron, Latitude. OptiPlex, Precision, Vostro

Press F2 when the Dell logo appears. Press every few seconds until the message Entering Setup appears.
Older Dell desktops and laptops may instead use Ctrl+Alt+Enter or Del to enter BIOS.
Older Dell laptops may use Fn+Esc or Fn+F1.