Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde spustit video (.avi)

cafte.mam mensi problem.stiahol som si video s priponov avi.ide o video ktore ma 815MB a len 10 minut.je to nejaka renderovana grafika asi alebo co a je to vo vysokom rozliseni

tu je torrent(je to "first open movie" takze to je hadam legalne:-)): 321983

no a ide o to ze ked to spustim (cez MV2 napriklad)tak mi to otvara asi polhodinu..tak keby vas nieco napadlo bol by som vdacny...dakujem

Nemusi to byt fake - asi ide o hdtv kde je naozaj vysoky datovy tok aj po komprimacii...
Nespomeniem si teraz na nazov playera ale cca pred rokom som cosi podobne riesil a pamatam si ze len jeden player to vedel prehrat /neviem ci kodek mal v sebe/ ale zda sa mi ze v nazve mal prave to hdtv....resp. hdv...