Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus základ.deska

Dobrý den,chcu se zeptat když mám vybranou tuhle desku Asus M5A88-v EVO a má počet zvukových kanálu 7+1,a já mám repro 5+1 nebude to problém?A ještě jedna věc mě zajímá když nemá deska připojení vga a já mám na monitoru připojení přes vga,tak přes co teda ten monitor zapojím když tam není ani DVI?

Ja se ti omlouvam, spatne jsem precetl tvuj dotaz. Jsou zaklad.desky s integrovanou grafikou a jsou zaklad.desky bez integrovane grafiky (tj. nutno prikoupit samostatnou grafickou kartu).Mel bys koupit to co ti vice vyhovuje. Samozrejme Jsou zaklad.desky s integrovanou grafikou jsou ve vysledku levnejsi : nemusis nic dalsi dokupovat...