Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Profile migrating

Zdravim,
jednomu uzivateli jsem musel znova vytvorit acc na serveru, ale ted kdyz se prihlasi pod stejnym jmenem tak ma uplne novej profil.

Stary jen pod documents and settings/user novy je pod documents and settings/user.domain

Jak prenesu vsechna data, vcetne mailu atd do toho nove vytvoreneho nebo jak donutit XPsa aby pouzivaly ten stary profil a pokazde si nevytvarely novy?

Pokud zrusis a znovu vytvoris ucet, VZDY se zalozi novy profil. Uzivatel neni identifikovan jmenem, ale jednoznacnym identifikatorem - SID.
Prihlas se jako admin
Prava mys na Tento pocitac / Vlastnosti / Upresnit
Tam mas moznost kopirovat profily uzivatelu

Dalsi moznost je prepsat cestu k profilu pro toho konkretniho uzivatele primo v registrech.