Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz k anténě pro WIFI

Prosím o radu ohledně wifi. Hodlám si pořídit internet přes wifi a tak pomalu přemýšlím jaké prvky na to pořídit. AP i router jsou celkem jasné, ale chtěl bych se zeptat na anténu. Všiml jsem si, že některé wifi antény co jsou v okolí v noci svítí. Zkrátka jako by byly rozžhavené. Proč některé svítí a jiné ne?

To, ze niektore anteny v noci svietia by sa dalo povazovat za modny trend. Existuju (existovali) svietiace anteny aj pre mobilne telefony, este ked mali mobilne tel. anteny, ktore sa daly odskrutkovat. To, ze to svieti nema nic spolocne s funkciou anteny, skor by sa dalo povedat, ze to funkciu anteny zhorsuje (menej toho chytis, ked tam bude to svetielko).