Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhrada za Radeon 9600 256MB

Dobrý den, mám v úmyslu koupit do starého PC grafiku Sapphire HD 3450 jako náhradu za starý Radeon.
Dělám to k vůli videu a 27" monitoru. V compu je 280W zdroj, deska Soltek SL-75FRN2-RL.
Zajímalo by mě, jestli se s tím tenhle "děda" popere vzhledem ke stáří komponentů...

Všem moc děkuji za reakce!

No když pominu tu blbost měnit výkonější R9600 za R HD 3450 tak rozhodně nedoporučuji.Vzhledem k problémům s kompatibilitou. Ovladače z ati/amd nejedou jen přímo od výrobce. Už to myslím dělá jen sapphire. Ano viděl jsem ty radeony párkrát fungovat na intel deskách a mnohokrá sem je viděl nefungovat.I tu se to řešilo.
Agp je prostě mrtvé.

Jenomže právě flash je docela náročný na výpočetní výkon, a pokud nestíhá procesor (hodilo by se též uvést typ), tak to bude vždycky bída. Tady bohužel je opravdu nejlepší radou koupě nového PC. Na net a video se dá postavit s přehledem do 10000,- Kč (na sestavy je expert M-Pol).

Problém není v monitoru, problém je v nestíhajícím CPU.

PC je už dost staré, ale Barton 2500+ šel celkem dobře taktovat přehozením FSB ze 166 na 200MHz a menším zvýšením napětí na CPU, dostaneš tak trochu (relativně dost, díky vyšší FSB) výkonu zdarma.

Grafika to opravdu nespraví.

Mě se zdá že jednojádro už na dnešní internet s videama a reklamou + videa na yt prostě nestačí. Ten flash je čím dál náročnější.

Budeš si muset k tomu monitoru dokoupit i pc:-) dohromady to moc neladí.