Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu ohledně komponentů

Dobrý den, prosím o radu.Mám základní desku SOLTEK SL 85DRV5 a mohu ji vyměnit za ASUS P4S800-MXSE.Dále procesor Celeron 2,7GHz/128/400 a mohu mít Celeron 2,53GHz/258/533 a na konec možnost změny grafické karty MSI NX6200AX/TD128DDR mohu vyměnit za ATI RADEON A9250GE/TD 256DDR GamerEdition.Děkuji za každou radu či názor.Vím že nic z toho asi není žádná špička, ale víc do toho dát nemohu.Díky Jenda

O životnost bych se tolik nebál, pokud si to neodpálíš hned na začátku např. nedostatečným chlazením, tak dojde dřív k morálnímu zastarání než fyzickému.
Přetaktování však může být na úkor celkové stability PC a mít vliv na spoustu různých problémů, takže je spíš opravdu určeno pro pokročilé uživatele, kteří vědí co dělají a "honí" každý bod v 3D Marku a podobně.

Takže nic pro mne :.( Poradí mi tedy někdo, zda by mi do této desky šel např. procesor Intel Pentium 4 (630) 3,00 GHz / 2MB / 800FSB / Prescott Tray socket 775.
Můžu ho mít za cca 3.500,-Kč.To už by mi něco zrychlilo?Nevím čím začít s "upgradováním".Díky Jenda