Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitoring CPU, GPU, RAM, teploty a ventilátory (vše v jednom)?

Zdar a sílu. Zná někdo program, který dokáže online ve hře zobrazovat určitá data sestavy? Např. Fraps (FPS), MSI Afterburner (GPU) a asi i další. Jenže já hledám "něco", co by tohle dokázalo všechno najednou (včetně teplot, zatížení, případně ventilátorů) - v nějaké liště třeba nahoře na monitoru. Prošel jsem hodně všelijakých monitorovacích pomůcek, ale málokterá to dokázala zobrazovat všechno a navíc přímo ve hrách. Díky.

Neznám a ani mě to ještě nenapadlo. K čemu to bude dobré?
Když hraji tak nemám čas ještě sledovat nějaké kraviny.
Navíc, otestuji PC dopředu a vím na čem jsem, co mohu očekávat a to žádná hra nezmění.

Právě, že jsem zvědavý, jak to zatěžuje tu novou sestavu. Jenom ze zvědavosti. Sestava je za přezdívkou.

To sice jde, ale já bych přece jen radši... online. Zatím nejvíc online poskytuje ten MSI Afterburner.