Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Borland C++Builder 7 - existuje?

Aká je posledná jednociferná verzia Borland C++Builder? došiel som k verzii 6, ale to sa mi zdá vzhľadovo podobné ako Delphi 6. Existuje aj pri C++Builder 7? Prosím neodkazovať na stránky Borlandu. Akosi som to tam nevedel nájsť pol hodiny. Zrejme to považujú za starý produkt. Čo ma ale dosť prekvapilo Turbo Pascal 7.0 ešte predávajú.;-)

No a ešte podotázka:
S čím sa vám pracuje lepšie a prečo?
- Microsoft Visual C++
- Borland C++Builder

Poprosím moderátorov, aby anketu nepridávali, lebo chcem vedieť prečo práve daný produkt sa zdá výhodnejší a nezaujíma ma, kto sa ako bude "pretekať" s ostatnými v hlasovaní o niektorý produkt.;-)

Neviem ci existuje 7, BC++ asi od r. 2000 nesledujem :-)
Pred ca. 6rokmi som chvilu robil s BC++ (vtedy tusim verzia 5?), ptz. predtym som bol v casoch DOSu spokojny s BC 3.1 chcel som ostat u borlandu, ale potom som presiel na VC++ (tusim najprv 5.x potom 6.0) sa mi s nim (subjektivne) robilo lepsie, BC++ 5 sa mi zdal dost nemotorny, u VC++ sa mi zdal lepsi editor dialogov, class wizzard celkom dobre urobeny, MFC kniznica integrovana a relativne dobre zdokumentovana, ale je to subjektivny nazor niekto mozno je zvyknuty na BC++.

Neviem ake myslis komponenty a aky prechod (preco spominas multiplatformnost, a) ostavas na jednej platforme, a b) MFC je len pre Win), ak chces pouzivat MFC tak ta v BC++ IMHO nie je (boland ma svoju kniznicu), tak pri prechode z BC na VC si bude clovek musiet zvyknut na MFC a classwizzard (automaticke generovanie kostry triedy apod., na to sa "zvyka" lahko, tazko sa odvyka :-)) neviem ci je v BC, proste ine prostredie, IMHO su tam urcite odlisnosti. Ako som uz pisal ja som si zvykol na VC, zdal sa mi lepsi.