Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedostanu se na GMail - „Tato webová stránka není dostupná.ˆ“

Dnes jsem se chtěl podívat na google na mail a napsalo mi to tohle. Na poradně jsem hledal, ale moc tomu jako laik nerozumím - opravdu nevím jak vypnout nastavení proxy. Na netu jsem vyčetl, že to může být nějaký malware, tak jsem disk projel Kasperskym a nic nenalezeno, pak jsem také podle nějakého návodu pozměňoval soubor "hosts" a nic. Nezdá se mi, že by to byl globální problém, vzhledem k tomu, že jde o Google. Žádný pochybný programy jsem nestahoval, ještě včera mi to šlo bezproblémů.
PC : Win XP X86 , Chrome (nic dalšího snad potřeba není)

hosts nemáš měnit - máš zkontrolovat že obsahuje jen nezaremovaný řádek:

127.0.0.1  localhost

ostatní by tam musely být s tvým vědomím.

nastavení proxy viz ovládací panely - možnosti internetu - připojení: nemá tam být vyplněno nic. (chrome default kopíruje nastavení ie)

malware: zamysli se nad logem z hijackthis, co jsi vědomně neinstaloval a nepatří tam.

Ten 127.0.0.1 localhost tam je jako jediný (přesně tak jsem to četl).
V nastavení proxy v ovládacích panelech také nic není.
S tím hijackthis jsem to moc nepochopil. To si mám stáhnout a podívat se, jestli tam nejsou nějaké aplikace navíc (resp. o kterých nevím)? :)

Opravdu si do systému neinstaluju Ask,Google toolbary, ani žádné "tunery" na zvýšení výkonu. Včera jsem stahoval jedině CCleaner a 7-zip z ofic. stránek. Přesto jsem ten hijackthis zapnul, měl jsem tam teď několik řádků, dal jsem fix this, restartoval a beze změny. I tak díky. Zkusím, jestli se tam dostanu z Live CD Ubuntu.

Teď jsem se zkoušel přihlásit na news.google.cz a nejdřív mi tam "vyskočilo" něco o certifikátu, u adresního řádku byl přeškrtlý protokol https, dal jsem pokračovat a zase to samé - „Tato webová stránka není dostupná.“, když to teď zkusím znova, tak už to o certifikátech nic nepíše, rovnou ta chyba.