Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uctovani internetu pri navigovani u Nokii

Zdravim poradnu..
Prosim Vas,chtel bych se zeptat..Pri navigovani pres Nokia Maps,primo v mobilu Nokia C5-03 mi furt odcita kredit za pouziti internetu.Pri skoumani a precteni par diskusi,jsem v Nastaveni navigace zakazal pristup na internet,ale danej problem tretrvava..Odpajet,resp.: zrusit sluzbu internetu v mobilu nechci,obcas se mi to pro prohlizeni mailu,apod hodi,ale platit net z anavigovani nechci,kdyz ma teda Nokie navigovani a aktualizaci map zdarma..

už zase? Mapové podklady do mobilu stažené máš? Nebo ses na to sprominutím vysral a teď řešíš nějaké datové přenosy? (BTW tohle jsi měl napsat do dotazu)

Podotýkám, že další důvod může být A-GPS, to jsou ale jednotky kB a pouze v okamžiku zaměřování navigace. Pokud máš nějakého "prima" českého mobilooperátora, který ti účtuje fixní paušální poplatek za každé připojení, je vhodné v takovém případě v nastavení telefonu upravit povolené způsoby určování polohy a vypnout A-GPS.

edit: ale v takovém případě se nachystej, že fixace navigace nebude trvat pár sekund, ale až desítky minut (v nejhorším možném případě)

Omlouvam se,podklady urcite mam,totiz aktualizuji pomerne casto mobil pres OVI i mapy..

To A-GPS me napadlo jako prvni,pred tim jsem totiz mel HTC,tam se to dalo vypnout..Tady u toho jsem primo v nastaveni navigace vypnul moznost pripojeni k internetu..resp.: kde spravne se vypina A-GPS u tohoto mobilu?