Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace wifi...

snazim se nainstalovat wifi ovladac na lenovo T61...stahnu ze stranek, nic, chyba... tak trivialni vec a ja nevim, co s tim, nemate s tim zkusenost, diky... nebo aspon nejaky funkcni odkaz... diky

Zakladni otazka. Mas zapnute WiFi? Jednak je to prepinac vpredu na notebooku, ktery zapina vysilaci cast (WiFi + BlueTooth) a druhak je to Fn+F5. Poznas to podle svitici ikonky pod displejem.

Muzes presne opsat zneni te chyby?