Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Na netbooku úplně zbělala obrazovka

Můžete prosím někdo poradit? Synovi na netbooku ASUS eee 1001PC zbělala obrazovka. I po vypnutí a opětovném zapnutí svítí obrazovka stále bíle. Nenaběhnou ikony, vůbec nic. Syn prý otevřel ikonu na spodní liště - ikona má tvar obrazovky s úhlopříčkou. Když najedu myší na ikonu objeví se EeePC Tray Utility 6.1.1.1008, po rozkliknutí pravým tlačítkem se objeví nabídka rozlišení LCD. Syn prý jen klikl na jiné rozlišení a obrazovka poté zbělala. Moc děkuji za radu. Nevím zda jsem vložila dotaz do správné kategorie

Strašně moc díky. Teď, když jsme nechali netbook puštěný delší dobu, objevily se na obrazovce ikony, ale strašně veliké a spodní lišta není vůbec vidět. Máme tedy zkusit vypnout počítač a znovu zapnout a zkusit klávesu F8?