Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2x otázka na Samsung Galaxy Ace

Dobrý den,
1) Jak mám nastavit, aby se mi nově naistalované apolikace instalovali na paměť. kartu ?? V telefonu mám místo už jen 50 MB.

2) Kde si mám nainstalovat (nevím jak bych tu aplikaci popsal, je to aplikace Go Locker a změní zamyk. obrazovku) . V telefonu ji už stáhlou mám. A ještě bych poprosil o návod, jak dám zpět klasickou zamyk. obrazovku. Děkuji
Změna kategorie, původně: Software (shark.jd)

1) Pokud vím, tak toto Android neumožňuje. Aplikace se buď nainstaluje na kartu sama (většinou hry, které mají několik desítek MB), nebo to provedete ručně (funkční v Gingerbread a pokud to aplikace podporuje)

2) Stáhnout z marketu. Pokud se nemýlím, tak je to doplněk ke Go Launcheru, takže musíte používat Go Launcher. Zapnutí a vypnutí je v popisu aplikace na Marketu.

Pokud to aplikace umožňuje, je možné ji po instalaci na kartu přesunout. Nastavení->Aplikace->Správa aplikací->Na SD kartě a zaškrtnout co chceš přesunout. Go Locker jsem nezkoušel, ale pokud ho už máš stažený ve founu, tak by mělo stačit ten *.apk soubor otevřít ve správci souborů a tím ho nainstalovat.

A co kdybyste se snažil trochu sám? :-/ Odpověď na všechny otázky jste dostal už v prvním příspěvku!

Zapnutí a vypnutí je v popisu aplikace na Marketu.

Tak najedu na Market.

1. Make sure GO Launcher EX V2.58 or above has been installed;
2. Click “MENU—-Preferences—-Theme Settings—-GO Locker” to use it after installed;
3. Click “My locker” to preview and Download more Locker themes;

jungle-be neseskupuj několik dotazů do jednoho a ještě ke všemu s nic neříkajícím předmětem typu "několik dotazů", jakoby to bylo snad tvé osobní vlákno.
Když tady v poradně bude někdo hledat např. "jak dát aplikace na kartu", nenapadne ho, že se má podívat do vlákna "2x otázka na Samsung Galaxy Ace". Nehledě na to, že se přesunutí na kartu týká i jiných telefonů s Androidem.
Lepší by bylo, založit dvě vlákna.
1) Přesunutí aplikací na kartu v Androidu
2) změna zamykací obrazovky v Androidu
a oba dotazy do kategorie "mobily".