Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno swype - vypnout

Dobrý den,
včera se mi z ničeho nic vypnula obyčejná klávesnice co je u Samsung galaxy mini a zapla se mi swype. Nevíte někdo jak to zrušit a dát tam tu obyč? Moc tomu nerozmím. Díky

to je prosté
stačí podržet prst déle v textovém poli a objeví se nabídka ve které zvolíte "zmenit metodu zadavani textu" a vyberete si puvodni klavesnici

predvolby klavesnic najdete i v nastavenii telefonu, na domovske obrazovce s ikonami klepnete na senzorove tlacitko pod displejem MENU vyberete nastaveni, pak klavesnice a tam uz to najdete ...