Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na neviditelnou složku

Ahoj, potřeboval bych zneviditelnit složku a pokud možno i dát pod heslo (zašifrovat). Jaký program na to mám použít? A jak tu složku potom budu moct otevřít? A ten program musí být freeware a aby to skrýval i když se přepnu do nouzového režimu.

loading...

to bývá u home verzí vzácný jev, prakticky jsem se s tím ještě nesetkal.

home neumí jednoduše nastavovat zabezpečení adresářů.
pokud něco zašifruješ, přeinstalací windows obsah pravděpodobně ztratíš.

správce jsem já

takže windows se rovnou spouští do tvého přihlášení, nebo čeká na heslo?

nápověda z home premium:

Systém souborů EFS není plně podporován systémy Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic ani Windows 7 Home Premium. Pokud v uvedených systémech Windows máte šifrovací klíč nebo certifikát, můžete provádět pouze následující akce:

dešifrovat soubory spuštěním programu Cipher.exe v okně příkazového řádku (pokročilí uživatelé),

upravit šifrovaný soubor,

zkopírovat šifrovaný soubor v jeho nešifrované podobě na svůj počítač,

importovat certifikáty a klíče systému souborů EFS,

zálohovat certifikáty a klíče systému souborů EFS spuštěním programu Cipher.exe v okně příkazového řádku (pokročilí uživatelé).

přestaň lhát.

Tak potom si sprav cez TS skryty "oddiel", ten poisti, povedzme 12 miestnym heslom (cisla, pismena, znaky,..) a hotovo. Obycajny uzivatel ten oddiel ani nenajde a ten ktory sa k nemu dostane skonci na hesle, ktore moze lustit mesiace. Hlavne to heslo nezabudni, inak si v prdely.
Nic s uvodnym heslom v MS neries. Do systemu sa dnes dostane kazdy smrkac, BIOS na PC tiez resetne kazda opica.

A keď už máš teda veci ktoré chceš silou mocou skrývať, spakuj to do Rar-u, vymysli si dostatočne komplikované heslo, prípadne daj zaheslovať aj názvy spakovaných súborov a máš pokoj.

opravdu brtník přehání- jde to do pár vteřin. řeš truecrtypt. nějak mi nejde na rozum co tam může být- vše je na netu.:)) ale to je tvá věc.

Kolik písmen musí mít dobré heslo aby to nešlo ani za cca. 60 let (za tu dobu už umřu)?

můj pověrčívý násobek sedmi.:-) nevybírej heslo jen tak, čti v článku.