Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Progr. na zmenšení HD filmů

Mám plno filmů v HD kvalitě, často zabírají třeba jen 4,5 GB, což znamená že se nevejdou na DVD 4,7 GB. Většinou je tam cze i eng audio. Chtěl bych název, popř. odkaz na stažení programu pomocí kterého film zmenším aby se vešel. DVD shrink umí zacházet jen z vob formáty a z těch je mi na blití. Formáty mých HD filmů mkv. Děkuji za rady!

PME: Učinil jesm ako si povedal, ale je to furt stejny. Film se z 4,51 GB smrští na 4,08 GB, což byl cíl, ale je prostě nefunkční (jen černá obr.). Asi dva poradili AviDemux, hodil by se odkaz na funkční verzi, abych nesebral nějakej odpad. A sedla by cze verze!