Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s rozlišením

Zdravím

Mám problém spustit hry, lépeřečeno spustím je, ale jakmile má jakékoliv jiné rozlišení než já na PC tak mi to hodi z5 na plochu, ale hra jede dál na liště.
Tohle mám odzkoušené u her co mají na začátku než se spustí hra možnost configu. Tam jsem zjistil že se tohle děje kvůli rozlišení / frekvenci.

Spíše je to tedy můj postřeh z toho co se děje a z toho usuzuji že musím někde něco nastavit, ale bohužel nevím kde.
Grafika: nVidia geForce 9600GT, vše mám aktualizované na poslední drive.
Monitor: Samsung SMB 2270HD

Popřípadě doplním cokoliv by bylo potřeba k vyřešení problému.
Předem děkuji za odpovědi a rady

Změna předmětu, původně: Prokop
Změna jména, původně: Problém s rozlišením (host)

Teď nějak nedávno, nikdy předtím to nedělalo...
Win mám přeinstalovaný, a jelikož instalace All drive a potřebných věcí mam na CD jednom, který dám a vše se mi nahraje a samo mi to pak vyhledá aktualizace. Něco jako super ovladač. Dál se oto nestarám, jednou za pár týdnů to proýenu tím skenem, ale teď mi to žádné aktualizace nenachází... Drive mám nejnovější (Dx 11)